Akcia

Ortopédi prekvapení rýchlosťou fungovania novej metódy na vybočené palce

Pani Blanka Mlynárová je jednou zo stoviek žien, ktoré sa za 1 mesiac zbavili deformácie chodidiel len vďaka používaniu tejto novej kúry.

Nová formula umožnila získať späť funkčné a zdravé chodidlá za mesiac prakticky každej žene, ktorá ju vyskúšala. Nielen že funguje rýchlo a efektívne. Neobsahuje žiadnu chémiu, je prírodná a zdravotne nezávadná. V klinicky kontrolovaných vedeckých testoch výskumníci potvrdili účinnosť novej kúrya objavili, čo vyvoláva tak extrémne rýchle rýchle zbavenie sa vybočených palcov.

Odborníci na ortopédiu z Bratislavy sa pozerali na svoje pacientky s hrôzou. Nikdy predtým nič podobné nevideli. Ženy sa vďaka každodennému používaniu tejto metódy zbavili haluxov, a s nimi spojených bolesti. Tajomstvo pôsobenia kúry bolo odhalené až počas podrobných štúdií na Štátnej Univerzite v Scrantone, USA.

Nová metóda bola vytvorená na základe jedného unikátneho prvku. Jej pôsobenie je nadpriemerné a mnohoplošné. Použitá na chodidlá, urýchľuje korekciu polohy palca, likviduje zápalový stav a zamedzuje ďalším deformáciám vybočeného palca. Navyše výrazne posilňuje a stabilizuje chodidlo a zlepšuje jeho prekrvenie. Vo výsledku vracia kvalitu chôdze a likviduje pocit bolesti a nepohodlia.

Týmto kľúčovým prvkom novej kúry je pokročilý a účinný strojček na korigovanie haluxov, s motorickou konštrukciou. Na rozdiel od obyčajných metód na toto ochorenie, ako jediný umožňuje aktívnu korekciu vybočeného palca počas dňa a umožňuje prispôsobenie k väčšine modelov obuvi. Vďaka použitiu inovatívnej, biomedicínskej konštrukcie, zaisťuje úplný komfort používania počas vykonávania každodenných aktivít. Navyše je vyrobený z inteligentných, priedušných materiálov, vďaka čomu sa ideálne prispôsobuje ku každému tvaru chodidla a nevyvoláva odreniny a podráždenia. Špeciálne spracované nanovlákna nielen rýchlo pôsobia na nepríjemné haluxy, ale zamedzujú tiež zápalovým stavom a zmierňujú bolesti.

Korekčný strojček je založený na inovatívnom systéme aktívnej rekonvalescencie kĺbov a kosti chodidla. Do tejto doby úspešne používaný len v súkromných rehabilitačných centrách pre hviezdy modelingu a športovcov vo Švajčiarsku. Jeho unikátne zostavenie zaisťuje najvyššie pohodlie používania a urýchľuje proces korekcie. Použitá v strojčeku pohyblivá hlava v spojení s pokročilú technológiu, rýchlym a stabilným spôsobom koriguje polohu palca a účinne zamedzuje ďalšej deformácii.

Už po prvom použití motorického strojčeka, bolesť chodidla je značne menšia, a zápalový stav a opuch sú odstránené. Po pár hodinách nosenia strojčeka, osoby mohli normálne chodiť, ale to bol len začiatok. Pri každodennom nosení korektoru Hallu Motion, tento zavádza organizmus do obranného stavu pred následkami vybočených palcov. Likviduje deformácie, ešte predtým až začnú znemožňovať pohybovanie sa. Vo výsledku mení poruchy kĺbov na správne fungujúce chodidlo.

Motorický strojček Hallu Motion sa stal veľmi rýchlo populárny medzi ženami, trpiacimi haluxami. Získal fantastické hodnotenia medzi uznávanými odborníkmi ortopédie a fyzioterapeutmi. Bol veľmi prísne skúmaný a je certifikovaný. Neustále získava pozitívne hodnotenia od ďalších osôb, ktoré už získali obratné a krásne chodidlá.

Pani Blanka Mlynárová:

„Získala som ten motorický strojček a už na druhý deň som pocítila neskutočnú úľavu. Po niekoľkých dňoch chodenia v tomto zariadení som znova mohla obuť moje obľúbené topánky na podpätkoch, a to bez žiadnej bolesti a odrenín. Nezmenila som spôsob života, a moje chodidlá sa pravidelne stávali krajšie, a palce sa prestali križovať! Korektor je úplne bezpečný a jednoduchý pre použitie. To vďaka nemu, som sa zbavila haluxov za mesiac. Je to úžasné!“

Toto je jedinečná akcia pre Čitateľov nášho portálu: odkaz nižšie Vám umožní získať Hallu Motion za účasť v zľavovom klubeo 32 € lacnejšie. Špeciálna ponuka bude platná do konca .

Pre získanie motorického strojčeka Hallu Motion, kliknite tu

Špeciálna akcia na

Príspevky 

Čítajte odpovede týkajúce sa článku"Odborníci na ortopédiu som šokovaní rýchlosťou pôsobenia novej formuly na haluxy"
~slečna_mirka:Skúšal ich niekto?
~Anna_Košice:Zdravím. Vybočený palec mám na oboch chodidlách. Zbavil sa ich niekto nejako? Nech napíše každý, kto má o tejto metóde nejaké pojatie a najlepšie ju sám vyskúšal. Dá sa vôbec používať po celý deň a noc?
~chytra1975:Už som skúšala nejaké obklady, kliny na prsty a cvičenie a trochu to na ne pomáhalo. Teraz buď korektor robí zázraky alebo je lepší. Určite sa pri ňom ešte musí nejako cvičiť
~Peter:Mňa takéto veci nepresvedčia. Chcete mať zdravé chodidlá? Prestaňte nosiť vysoké opätky, začnite športovať a preboha menej žerte, pretože nadváha nohám nepridáva!!!
~blair:Asi je to tak, že keď používate toto zariadenie, je najlepšie chodidlá viac šetriť a potom sa dajú dosiahnuť výsledky. Sama som to nepoužívala.
~srdiecko:Podľa názvu som čakala zase nejaké nové tajné hollywodské kúry alebo niečo také a to je nejaký prírodný korektor, veľmi zaujímavé, opakujem otázku - skúšal to niekto?
~Vierka33:Zafungovalo to na moju mamku, tak sa to osvedčí u každej ženy, mamka sa zbavila príšerných vybočených palcov bez diét a iných nezmyselných rád zadarmo
~doktorka:Aj ja prispejem svojou troškou do debaty. Nedávno sme o tom mali prednášku na farmácii a ukazuje sa, že táto metóda skutočne pomáha získať späť krásne a zdravé chodidlá bez špeciálnych cvičení, rehabilitácií, diét a iných.
~K_A_T_K_A:KONKRÉTNE ĽUDIA. MÁM VYBOČENÉ PALCE A CHCEM SA ICH ZBAVIŤ. MÔŽE NAPÍSAŤ NIEČO NIEKTO, KTO SKÚŠAL KONKRÉTNE TOTO RIEŠENIE?
~bojovníčkaSkrivýmipalcami:Používam tú kúru niekoľko dní a už teraz bolesť zmizla a prsty sa toľko neprekrývajú. Možno je to menej než sľubujú, ale som skutočne spokojná.
~slečna_mirka:na ich stránkach píšu niečo o vrátení peňazí. Neviete niekto, či to skutočne platí? Skutočne mi vrátia peniaze, keď vybočené palce nezmiznú? Nerada kupujem mačku vo vreci, nemám peniaze na rozhadzovanie. Musím mať záruku, že keď zaplatím, získam späť normálne chodidlá. Už som za vybočené palce utratila dosť.
~Matej_Prešov:Bohužiaľ sa nemôžem pochváliť dlhodobými výsledkami, pretože korektor používam ešte len 1 týždeň, ale neuveríte, počas prvých 7 dní opuchy a bolesti takmer zmizli a ľahšie sa mi chodí :)
~UžZdravý:Dámy a páni sám mám vybočený palec na pravom chodidle a začal som si ho všímať až vtedy, keď začala bolesť - taká stála. vtedy som začal experimentovať s rôznymi metódami. Tie rozprávky o čpavku a iných takých je tak dobré čítať deťom. rozprával som sa so špecialistami a každý so mnou chcel samozrejme hneď na stôl a rezať, krájať, prerezávať... Normálka, každý si chce zarobyť, ale aby to tak nebolelo a aby neboli komplikácie pri alebo po operácii a navyše aby sa nevrátili. V úplnej väčšine prípadov sa vybočené palce vracajú. Rozprával som s fyzioterapeutom a ten mi poradil tento korektor. povedal, že k náprave dochádza až potom, keď sa chodidlo a palec nútia k návratu do správnej polohy - potom sa poloha palca ustáli a nasleduje zlepšenie. S čistým svedomím odporúčam.
~Kristian:Ďakujem za vaše názory
~pavol79:mne sa objavil náhle a len na jednom chodidle, na ľavom, a nejako som neverila, že je to z nosenia vysokých opätkov, keď také topánky nenosím. Nosím výhradne tenisky, športové topánky žiadne opätky a tiež sa mi objavil. To bolo divné. Neskôr som vyskúšala vyššie popísaný korektor. Všetko podľa sľubov výrobcu. Zbavila som sa vybočených palcov za mesiac, možno to iným tiež pomôže
~kist:Premýšľam, že by som to kúpil svojej žene, v súvislosti s tým mám jednu krátku otázku na ženy. Nechcem, aby sa urazila, že jej naznačujem, že má zdravotné problémy. Môže sa uraziť, že?
~stankaaaa:To je tak obťažujúca choroba, že asi nie, pod podmienkou, že to urobíš s rozumom
~spokojna:Zákrok bol pre mňa krajnosť, strašne sa bojím injekcií a komplikácií. Vyskúšala som toto a moja kúra prebiehala veľmi dobre. Samotné slovo "kúra" má zlé asociácie, buďme úprimní. Ale toto nebola obyčajná kúra, ja som proste celý čas pri upratovaní a starostlivosti o dom nosila tú násadku, trošku menej som chodila na podpätkoch a sem-tam nejaké bylinkové kúpele chodidiel. Za niekoľko týždňov som sa zbavila degenerácii, opuchov a škaredých chodidiel.
~simona_lemona:tomu čo tu píšete neverím. odpovedzte mi na otázku odkiaľ sa berú vybočené palce u mužov? geneticky nám ich odovzdávajú predkovia a nie úzke topánky. Takže zostávajú len zákroky a cvičenia, nič nie je zadarmo, je potrebné sa namáhať! rozumiete
~pištová:Ja mám práve vďaka tejto metóde konečne krásne a obratné chodidla. K tomu už nemám žiadne otlaky ani odreniny, zmizli tiež bolestivé mozole medzi palcami. A ešte k tomu ten materiál nevyvoláva žiadne podráždenie ani alergie. Fajn, môžem to odporučiť.
~onaaaaa:Áno :) Skrátil mi rehabilitačné obdobie po operácii. Teraz ho používam každý deň, na preventívne účely. A ešte jedno - dá sa používať skoro so všetkými druhmi obuvi!
~Marta_48 rokov:ASI SA ROZHODNEM PRE. NA TÝCH STRÁNKACH JE NEJAKÁ ZÁRUKA SPOKOJNOSTI. SKUTOČNE VRACAJÚ PENIAZE? NECHCEM RISKOVAŤ. PROSÍM O RÝCHLU ODPOVEĎ, ZÁLEŽÍ MI NA ČASE. MUSÍM BYŤ ZA 3 TÝŽDNE ZASE V PORIADKU, PRETOŽE MÁME V RODINE SVADBU.
~LENKAA:NECH UŽ LEN NIEKTO ODPÍŠE!!! PROSÍM
~Vojtech:Kliknite sem na reklamu a prečítajte si. Zaručujú vrátenie peňazí, prečo by mali klamať? Všetko je napísane v podmienkach.
~Martina:Dobre, objednala som. Čoskoro dám vedieť, aké sú výsledky

Skomentujte: